+90 (362) 256 05 14 - 15
     
info@bioenergysymposium.org
     
26-27 Mayıs 2022
     
isobist.org
     
Sempozyum Giriş

Davet Mektubu

Değerli katılımcılar,

Bioenergy Studies Symposium düzenleme kurulu adına sizleri 26-27 Mayıs 2022 yılında online olarak düzenlenecek olan 4. Bioenergy Studies Symposium'una davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Sempozyum, Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) ve Birleşmiş Milletler Sınai Kalkınma Teşkilatı (UNIDO) tarafından yürütülen “Türkiye Ekonomisinin Yeşil Büyüme Yolunda Kalkınmasını Desteklemek Amacıyla Sürdürülebilir Biyokütle Kullanımı Projesi” tarafından desteklenmekte ve Karadeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü ev sahipliğinde gerçekleşecektir.
 
Bioenergy Studies Symposium, dünyanın her yerinden araştırmacıları biyoenerji alanındaki araştırmalarını sunmak ve fikir alışverişinde bulunmak üzere bir araya getirmeyi amaçlamaktadır. Sempozyum, biyoenerjinin en güncel araştırma ve teknolojilerinin, başarılarının, gelecekteki eğilimlerinin ve ihtiyaçlarının tartışılabileceği bir platform olacaktır.

Online olarak gerçekleştirilecek olan sempozyum, açılış konuşmaları, interaktif sözlü oturumlar ve poster sunumları içerecektir. Tüm bildiri özetleri Sempozyum Bildirileri e-kitabında yayınlanacaktır. Ayrıca özetlerin tam metinleri yazarın istemesi durumunda Bioenergy Studies Dergisi'nde yayınlanabilecektir. Sempozyuma katılım ve bildirilerin tam metinlerinin Bioenergy Studies dergisinde yayınlanması tamamen ücretsizdir

Dünyanın her yerinden alanında uzman araştırmacıların katılacağı ve biyoenerji alanında yeni ve heyecan verici çalışmaların paylaşılacağı mükemmel bir sempozyum için sabırsızlanıyoruz. 4. Bioenergy Studies Symposium 2022'yi unutulmaz bir etkinlik haline getirmek için bize katılacağınızı umuyoruz.

Saygılarımızla
Düzenleme Kurulu